So… let’s get it started!

Witam Cię!

Bardzo cieszę się, że tu trafiłaś! Nawet  jeżeli to czysty przypadek – w końcu całe nasze życie składa się z przypadków, a tylko od nas zależy co dalej się wydarzy. Może Ty zdecydujesz się  zostać tu na dłużej?

Jeżeli nie to nic nie szkodzi, chcę być z Tobą szczera – ten blog stworzyłam dla siebie. Opowiem Ci moją historię, a jest ona tak prosta , że aż oczywista. Zawsze lubiłam tworzyć. Pamiętniki, blogi? Było tego trochę, za każdym razem jednak traciłam motywację. Jednak gdzieś z tyłu mojej głowy wciąż siedziała chęć tworzenia czegoś , czym będę mogła się dzielić. Nawet jeśli jedynym odbiorcom miałaby być moja mama, czy przyjaciółka.

Jestem na etapie wegetacji, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Ustatkowałam się, wyszłam za mąż, skończyłam studia, jest mi cudownie i wygodnie, tylko… nagle nie mam pomysłu na wykorzystanie czasu, którego kiedyś tak bardzo mi brakowało.  Wiesz, pracuję, staram się wypełnić rolę dobrej żony, córki, przyjaciółki. Jednak, gdy wieczorem siadam w swoim fotelu, mając świadomość, że wszystkim ‘zrobiłam dobrze’ to czuję jak moje wnętrze zubożało.  Brak czasu na pielęgnację swoich pasji sprawił, że wpadłam w rutynę. A słowo rutyna nie świadczy o niczym dobrym.

Jak mawiała Mary Jane West – „Żyje się tylko raz. Ale jeżeli zrobisz to raz a dobrze, to raz wystarczy.”

Ja chcę zrobić to dobrze. Chcę zacząć wykorzystywać każdą szansę, którą los mi daje. Chcę zatrzymać chwile, chcę je zapisać. Czuję, że mam jeszcze coś do przekazania, do… osiągnięcia?

Tak, potrzebuję jeszcze sukcesów, które motywują mnie do działania, rozpieszczają i są motorem napędzającym moje życie.

Mój mąż zawsze powtarza, że nie nadąża za mną i moimi marzeniami. Gdy osiągnę jeden cel, nie daję sobie czasu na radość układając kolejny plan . Muszę przyznać, że ma rację. Będzie się cieszył, że to przyznałam.

Blog będę pisała o wszystkim i postaram się, aby nie okazał się być o niczym. Chcę Cię zaprosić do mnie, już mnie poznałaś, więc może zostaniesz?

 

15310685_1230541370325840_1728309408_n-png

 

 

You may also like

122 komentarze

  1. Córeczko pięknie ujęłaś tą prawdę o Sobie? Ja Cię bardzo kocham ze wszystkimi Twoimi wadami i zaletami ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.