Made in Korea! Bulgarian rose, aloe, bija, green tae, collagen mask ♥

Witam Cię!

Wszędzie pełno porad świątecznych? Jaki prezent wybrać dla najbliższych i jak ładnie go zapakować? U mnie niestety tego nie znajdziesz, bo sama co roku mam z tym problem, więc jak mogłabym Tobie udzielać wskazówek! Ja natomiast pragnę Ci się pochwalić, że odwiedził mnie Święty Mikołaj! W tym roku wcielił się w postać znajomego małżeństwa z pracy, któremu bardzo dziękuję za prezenty! Chyba byłam grzeczna?

Każdy, kto czyta tego bloga wie, jak lubię i testuję kosmetyki koreańskie, oczywiście w miarę rozsądku i zasobności portfela. Co mogłoby mnie bardziej ucieszyć niż wielki zestaw nasączonych maseczek w formie płata?

Zielona herbata nawilża, ekstrakt z rośliny bija oczyszcza, natomiast aloes łagodzi i wygładza. Bułgarska róża sprawia, że skóra staje się jasna i pełna życia.

I dużo, dużo kolagenu, czyli nieinwazyjne odmładzanie skóry!

Większość produktów ze zdjęć możemy dostać on-line, moje natomiast są MADE IN KOREA i prosto z Korei! Więcej o samym działaniu kosmetyków napiszę, gdy urządzę sobie domowe SPA ♥

Wszystkim Czytelniczkom (i Czytelnikom, bo wiem, że tacy są również ♥♥♥) bloga składam serdeczne życzenia radosnych Świąt w cieple rodziny, pięknie pachnącej choinki, zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku. Wspaniałej atmosfery, miłości w powietrzu i samych pyszności na wigilijnym stole.

Wesołych Świąt!

You may also like

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.